היתרונות של משכון דברי יוקרה

אני מזמין אותך לחנות שלנו, שנמצאת בבן יהודה 66 בתל אביב, כדי לקבל מזומן ביד תמורת חפץ הערך שלך. אתה מקבל תמורה מירבית על הרכוש שלך – משתלם!

החפצים שלך מוגניםבבית המשכון נקודת הזהב – החפצים שלך מוגנים!!! אנו בית עסק אמין עם ניסיון של 22 שנה. ביום שתסיים את ההלוואה תקבל את מה שמשכנת חזרה! זו הבטחה!

סכום הכסף שאתה מקבל ביד יהיה לפי הערך של החפץ אותו אתה ממשכן – רכושך מוערך על ידי מומחים שלנו. אנו משרתים לקוחות 22 שנה. מאחורינו ניסיון רב בהערכת חפצי יוקרה. לכן אתה יכול להיות בטוח שאתה מקבל במזומן את המחיר המקסימלי.

התייעץ היום עם אחד ממומחי המשכון שלנו!

התייעץ היום עם אחד ממומחי המשכון שלנו

מתי אדם הולך לבית משכון?! – משכון בדרך כלל משמש אנשים שזקוקים לכסף מיידי, בגלל ירידה במצב הכלכלי או בשביל לפתור בעיה מסוימת כמו לעזור לקרוב משפחה, להכניס כסף לעסק כדי להציל אותו או לסגור מינוס בבנק או מקרה אחר של חירום. משכון מאפשר לך לבצע רכישות שברצונך לבצע עכשיו, רכישות שחסר לך כסף מזומן בשבילן. לא רואים בדרך כלל אנשים, שמשתמשים במשכון למותרות או חופשות.

משכון נכסים שיש לך כמו זהב / יהלומים / דברי כסף / שעוני יוקרה / עתיקות / תמונות וחפצי אמנות – זה דרך מעולה לקבל מזומן מיידי. כמעט לכל אדם יש בבית דברי ערך שכב אינם בשימוש בגלל שאנו מחליפים במהלך החיים תחומי עניין או בגלל שניתנו בירושה, נדוניה, במתנה או פשוט נשכחו. משכון זו דרך שזמינה לכל אחד כדי לקבל מזומן במיידי.

משכון • זהב • יהלומים • שעוני יוקרה • חפצי יוקרה • עתיקות וכלי כסף חייגו עכשיו!

מה היתרונות של משכון וקבלת הלוואה מבית משכון במקום בנק –
משכון זה פתרון קל ומהיר במקרה שהבנק לא נותן לך הלוואה.
אין צורך בטפסים וחתימות. ביצוע העסקה תוך זמן קצר ביותר! – מזומן ביד! ומייד!
אין צורך בחשבון בנק פעיל.
לא תופס מסגרת בכרטיס אשראי.
אין צורך לכתוב צ’קים. אתה יכול לפרוע כל חודש במזומן חלק מהחוב.
אין צורך בערבים.
ריבית אטרקטיבית.

יתרון המשכון מול מכירה של חפצי ערך – משכון הוא הלוואה בלי צורך בערבים בתמורה לכך שחפץ יקר ערך כלשהו שלך נישאר כערבון בבית המשכון. כשאתה מסיים להחזיר את ההלוואה אתה לוקח את החפץ בחזרה. לכן אם יש ברשותך משהו שיש לו ערך כספי רב ועם זאת אתה מחובר לחפץ הזה היתרון שבמשכון שתוכל לחזור ולהיות הבעלים של החפץ בסיום המשכון.

משכון הוא חלופה למכירה – לכן מעל לכל היתרון של משכון שלא צריך להגיד ביי ביי לחפצים אליהם אתה קשור רגשית. אחרי החזר ההלוואה אתה מקבל מהבית משכון את דברי היוקרה שמשכנת בחזרה ויכול להמשיך להינות מהם. יש אנשים לא מודעים להזמנות של משכון ולכן מוכרים דברים כשיש צורך בכסף למטרה כלשהי. פנה אלינו, אם אתה זקוק למזומן כי הפרידה מחפץ היוקרה היא זמנית בלבד כשמדובר במשכון.

צור קשר היום ודבר עם אחד ממומחי המשכון שלנו
משכון • זהב • יהלומים • שעוני יוקרה • חפצי יוקרה • עתיקות וכלי כסף חייגו עכשיו!

התייעץ היום עם אחד ממומחי המשכון שלנו!

התייעץ היום עם אחד ממומחי המשכון שלנו!

WhatsApp Image 2020-01-09 at 16.20.59

משכון דברי ערך

ביצוע העסקה תוך זמן קצר ותמורה מרבית על הרכוש במזומן

משכון שעוני יוקרה

נתקלת בקושי כלכלי ולא יודע היכן להשיג כסף, מזומן במהירות?

WhatsApp Image 2020-01-09 at 16.20.25 (1)

מה מיוחד בנקודת זהב

כל אחד נתקל בקושי כלכלי מפעם לפעם כשאין אפשרות לקחת הלוואה בבנק. אנו יודעים כמה חשוב לקבל מייד סכום נדרש, כשנחוץ באמת ומייד כסף. לקבלת הלוואה היום, מספיק שיש בידך חפצי ערך. בית המשכון נמצא במקביל לטיילת תל אביב, ברחוב בן יהודה, 66. אתה מקבל מזומן ביד מייד – תמורת דבר הערך

נוכל לעזור לך היום

נותנים כסף מזומן תמורת משכון חפצי ערך או קונים אותם במזומן

נקודת זהב, הכי אמינים

יש ברשותך תכשיטים / שעוני יוקרה / כלי כסף / דברי ערך נוספים? חייג אלינו עוד היום להערכת שווי ללא עלות וללא התחייבות!  למה לבחור בנו ?אנו בעלי ניסיון בתחום מעל 25 שנה, המקצועיות והאמינות זה מעל הכל , לכן אנו מובילים במקום הראשון! לתיאום פגישה מראש כדי שתקבלו את מלוא תשומת הלב טלפון:

נקודת זהב נמצאת בלב תל אביב, ליד הטיילת.
ברחוב בן יהודה, 66.
אתה מקבל מזומן ביד מייד – תמורת דבר הערך!