חנות משכון תכשיטים בתל אביב

אני מזמין אותך לחנות שלנו, שנמצאת בבן יהודה 66 בתל אביב, כדי לקבל מזומן ביד תמורת חפץ הערך שלך. אתה מקבל תמורה מירבית על הרכוש שלך – משתלם!

החפצים שלך מוגניםבבית המשכון נקודת הזהב – החפצים שלך מוגנים!!! אנו בית עסק אמין עם ניסיון של 22 שנה. ביום שתסיים את ההלוואה תקבל את מה שמשכנת חזרה! זו הבטחה!

סכום הכסף שאתה מקבל ביד יהיה לפי הערך של החפץ אותו אתה ממשכן – רכושך מוערך על ידי מומחים שלנו. אנו משרתים לקוחות 22 שנה. מאחורינו ניסיון רב בהערכת חפצי יוקרה. לכן אתה יכול להיות בטוח שאתה מקבל במזומן את המחיר המקסימלי.

התייעץ היום עם אחד ממומחי המשכון שלנו!

התייעץ היום עם אחד ממומחי המשכון שלנו

מהו משכון תכשיטים?

כבר שנים שהשירות של משכון קיים ואנשים ממשכנים את התכשיטים שלהם בתמורה לכסף.

תכשיטי זהב, תכשיטי יהלומים או אפילו את ממשכנים את השעון שלהם!

המונח משכון הוא מונח משפטי שהפירוש שלו שיעבוד נכס כערובה לחיוב. אנשים ממשכנים כסף, זהב, יהלומים, שעונים, חפצי אומנות וחפצי ערך עתיקים כדי לעזור לעצמם מבחינה כלכלית. 

אלה חפצים אישיים שיש להם ערך, שקושר את האדם אל החפץ, לכן במקום למכור אותו ולא לראות אותו לעולם, המשכון הוא פתרון זמני שמאפשר תמורת סכום מסוים שהוסכם מראש (שכולל ריבית) לקבל את התכשיט חזרה!

אפשר למשכן תכשיטים מחומרים שונים ובמצבים שונים, למשל אפילו תכשיטים שבורים…

הנה מאמר על החפצים שאפשר למשכון

ומאמר נוסף על היתרון של משכון דברי יוקרה!

איך מתבצע תהליך העסקה של משכון תכשיטים?!

1. מוכר שיש בידו חפץ ערך פונה למי שמציע שירות של משכון תכשיטים ומבקש הצעת מחיר

2. רכושך מוערך על ידי מומחים שלנו. אנו משרתים לקוחות 22 שנה. מאחורינו ניסיון רב בהערכת חפצי יוקרה. לכן אתה יכול להיות בטוח שאתה מקבל במזומן את המחיר המקסימלי. ההערכה נעשית בשקיפות מלאה ובכנות. אם המחיר שקיבלת לא לשביעות רצונך, יש תמיד מקום למיקוח.

3. כשיש הסכמה על המחיר, הצד שבידו התכשיט ממשכן אותו ומקבל בתמורה כסוף כסף במזומן.

4. אם צריך אפשר להגיע לבית הלקוח כדי לעשות את העסקה. או שתוכל להגיע אלינו לתל אביב, בן יהודה 66.

משכון • זהב • יהלומים • שעוני יוקרה • חפצי יוקרה • עתיקות וכלי כסף חייגו עכשיו!

משכון תכשיטים – כל תכשיט מתקבל למשכון

כל פריט זהב או זהב עם יהלומים שיש ברשותך מתאים למשכון… תכשיטים מסוגים שונים: שרשראות, עגילים, טבעות, שעונים (אפשר גם חפצים אחרים שמכילים זהב כגון: מטבעות מזהב, אונקיות של זהב, מטילי זהב). מספיק שיש בפריט זהב, הוא יכול להיות אפילו זהב שבור.

בין אם קנית את התכשיט לפני שנתיים או קיבלת אותו לחתונה השנה, או אולי אלו תכשיטים שקיבלת בירושה שעברו מדור לדור… אפשר למשכן את התכשיט. לתכשיטים עתיקים יש אפילו ערך גדול יותר…

משכון שעונים – כמה אפשר לקבל עבור משכון תכשיטים?!

אצלנו אפשר למשכן שעוני יוקרה. יש שעונים בטווחי מחירים שונים. יש שעוני יוקרה של חברות ידועות… ויש שעונים שחוץ מחברות מוכרות הם גם עשויים מזהב משובצים עם אבנים יקרות כמו יהלומים ולכן התמחור שאפשר לקבל עבור שעון כזה במשכון משתנה משעון לשעון. אנו נמצאים בתל אביב ברחוב בן יהודה 66, מזמינים אותך עם השעון אלינו.. המומחים שלנו ישמחו להעריך את עבורך את השווי של השעון במשכון.

משכון יהלומים

בין אם יש לך יהלום גולמי, יהלום בלי או עם תכשיט… תוכל להביא אותו אלינו, לקבל הערכה לגבי שווי המשכון שלו ולקבל מזומן ביד ומיד תמורת המשכון של היהלום!

משכון זהב – הזהב שלך שווה כסף – כמה כסף אפשר לקבל בתמורה למשכון זהב?!

מספיק שיש ברשותך תכשיט מזהב ששווה סכום כסף גדול. זה כבר יכול לספק את הצורך שיש לך כרגע. המחיר של גרם זהב הוא תמיד גבוה. המחיר לא נשאר קבוע, הוא עולה או יורד. אפשר לבדוק את המחיר, יש אתרים שעוקבים אחרי הערך של הזהב, ומראים את הסכום הממומצע שמשלמים עבורו בבורסה…  זה יתן לך מדד על הערך שתוכל לקבל עבורו בחנות המשכון. כמובן שבחנות המשכון התקבול עבור משכון זהב יהיה פחות מאשר מחיר לגרם בשווקי העולם, אבל תוכל להביא אתך כמה תכשיטי זהב  כדי לקבל סכום כסף גבוה יותר עבור המשכון של התכשיטים

משכון תכשיטים במזומן – דרך מהירה לקבל כסף ביד ומיד!!!

כל מי שצריך מזומן יכול להשתמש בשירותי משכון בכל עת. משכון תכשיטים זה פרקטיקה עתיקה שאנשים משתמשים בה מאז ומתמיד כדי לקבל מזומן ביד ומיד. משתמשים במשכון של תכשיטים ישנים כדי לקבל כסף בין אם זה פשוט כדי שיהיה מזומן בכיס או כדי להשיג סכום כסף שצריך למטרה מסוימת כמו סגירת חוב או תשלום חשבונות.

יש למשכון יתרונות רבים, מהבולטים שבהם זה אפשרות לקבל מזומן מייד – בניגוד להלוואה מבנק שתהליך הקבלה שלה מטריח ומטרטר עם דרישות כמו ערבים… כשעושים משכון, מביאים את התכשיט לבית המשכון שלנו בתל אביב, המומחים שלנו עושים הערכה לתכשיט ומייד במקום אתה מקבל את המזומן עבור דבר הערך שמשכנת.

התכשיט שלך לא הולך לאיבוד

כשאתה ממשכן… לא יהיה מצב שפתאום אתה תופש את הראש ומתחרט, כמו שקורה אם היית מוכר את התכשיט.  אז אם יש לתכשיט סמליות מסוימת בשבילך, איזשהו קשר סמלי… מכירה הוא לא הפתרון. משכון זה פתרון מעולה, כדי שלא תתחרט אחר כך אבל עדיין תקבל את המזומן אותו אתה צריך עכשיו! התכשיט נישאר אצל הסוחר וברגע שאתה מחזיר את ההלוואה, מקבל את התכשיט חזרה לידייך.

תחושת בטחון

כשהתכשיט שלך מוגן בחברת משכון אמינה. אנו נמצאים בתל אביב, מזמינים אותך להגיע לעסק שלנו עם דברי הערך שלך. אנו חותמים על הסכם בו רשומים התנאים של ההלוואה. התכשיטים שלך נישארים שמורים בכספת עד היום שתחזיר את ההלוואה.

התייעץ היום עם אחד ממומחי המשכון שלנו!

התייעץ היום עם אחד ממומחי המשכון שלנו!

WhatsApp Image 2020-01-09 at 16.20.59

משכון דברי ערך

ביצוע העסקה תוך זמן קצר ותמורה מרבית על הרכוש במזומן

משכון שעוני יוקרה

נתקלת בקושי כלכלי ולא יודע היכן להשיג כסף, מזומן במהירות?

WhatsApp Image 2020-01-09 at 16.20.25 (1)

מה מיוחד בנקודת זהב

כל אחד נתקל בקושי כלכלי מפעם לפעם כשאין אפשרות לקחת הלוואה בבנק. אנו יודעים כמה חשוב לקבל מייד סכום נדרש, כשנחוץ באמת ומייד כסף. לקבלת הלוואה היום, מספיק שיש בידך חפצי ערך. בית המשכון נמצא במקביל לטיילת תל אביב, ברחוב בן יהודה, 66. אתה מקבל מזומן ביד מייד – תמורת דבר הערך

נוכל לעזור לך היום

נותנים כסף מזומן תמורת משכון חפצי ערך או קונים אותם במזומן

נקודת זהב, הכי אמינים

יש ברשותך תכשיטים / שעוני יוקרה / כלי כסף / דברי ערך נוספים? חייג אלינו עוד היום להערכת שווי ללא עלות וללא התחייבות!  למה לבחור בנו ?אנו בעלי ניסיון בתחום מעל 25 שנה, המקצועיות והאמינות זה מעל הכל , לכן אנו מובילים במקום הראשון! לתיאום פגישה מראש כדי שתקבלו את מלוא תשומת הלב טלפון:

נקודת זהב נמצאת בלב תל אביב, ליד הטיילת.
ברחוב בן יהודה, 66.
אתה מקבל מזומן ביד מייד – תמורת דבר הערך!